Livan Park Kır Bahçesi ve Düğün Salonu Hakkında

Livan Park Hakkında

LİVANPARK DÜĞÜN SALONLARININ TEMELİ MERHUM YÜKSEL SALİK TARAFINDAN 1993 YILINDA MALATYA AKPINAR SEMTİNDE YÜKSEL KUNDURA İLE BAŞLAMIŞTIR.

Merhum Yüksel Salik beyefendinin yenilikçi ve girişimci kişiliğinden dolayı 1999 yılında Kanalboyu MADO ile Hizmet sektörüne girmesini sağlamıştır.

Hizmet sektöründeki bu  başarılı yılların arkasında yine Malatya’ya ilk KIR DÜĞÜNÜ  konseptini getirmek için Elazığ yolu Araştırma hastanesi karşısına 2009 yılında LİVANPARK düğün salonlarının temelini atıp hizmete açmıştır.

Livanpark düğün salonları şuan 1 kapalı ve 1 Kır bahçesi  ile aynı konsept, Aynı Ekip ile Merhum Yüksel Salik beyefendinin evlatları tarafından başarılı bir şekilde Malatya il ve ilçeleri yanında çevre illere hizmet etmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Livan Park'ın Misyonu

Livanpark  her yıl kendisini yenileyerek farklı ve özel "DÜĞÜN, KINA, NİŞAN, SÖZ, MEVLİT VE MEZUNİYET GECELERİ"ni en iyi şekilde organize edip gerçekleştirmeyi, kendisine misyon olarak edinmiştir.

Misyonumuz
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Livan Park'ın Vizyonu

Livanpark düğün salonları  hizmet kalitesi şuan Malatya ili ve Çevre illerini aşacak niteliğe ulaşmıştır. Livanpark gerek hizmet kalitesi gerekse masa düzeni ,Ses,Işık ve Salon şıklığı ile misafirlerine mutlu günlerinde artı bir mutluluk yaşatmaktadır.

Livanpark Araştırma hastanesi karşısında 1200 kişilik Çim zeminli KIR  1. Bir KIR bahçesi  yanında 1000 kişilik kapalı GOLD salonu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Çok farklı Salonları ile her yıl evlilik fuarlarına katılarak kendisini yenileyip organizasyonları kusursuz bir şekilde gerçekleştiren bölgedeki tek işletme unvanını Halen korumaktadır.